Toptan Köfte

Konuklar güvencesiyle…

Kendi çiftliğimizde ve anlaşmalı olduğumuz çevre üreticilerimizde, kendi ektiğimiz yemlerle yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanları, İslami usullere göre kesiyoruz. Tesisimizde işleyerek, bu eşsiz lezzete ulaşıyoruz. Etlerimizi dinlendirdikten sonra burasından antrikot, şurasından bonfile çıkar demeden, etin tamamını köftede kullanıyoruz. Leziz köftenin sırrı, kaliteli ettir.

Adsız tasarım (65)
1.

Doğadan

Doğadan Sofraya: Toptan Köfte Siparişi
İslami usullere uygun kesimle yetiştirdiğimiz hayvanlarımızın etleri, çiftliğimizde özenle işlenip, soğuk zincirle sizlere ulaştırılır. En taze ve kaliteli köfteleri toptan siparişle keşfedin.

2.

Uygun

Fiyat Performansı Yüksek:Çiftliğimizde kendi ektiğimiz yemlerle beslediğimiz hayvanlardan elde ettiğimiz etleri, uzman ekibimizle işleyip uygun fiyatlarla toptan köfte siparişi sunuyoruz. Lezzetli bir tercih için hemen sipariş verin.

3.

Lezzetli

Lezzet Şöleni:Kaliteli etin her parçasını köftede buluşturuyor, çeşitli kesimlerle özel bir lezzet sunuyoruz. Konuklar Köfte'nin eşsiz tadını toptan siparişle keşfedin, lezzetin gerçek adresine adım atın.

KALİTE

BELGELERİMİZ

Uluslararası Standartlar