Üretim ve Besi

100 %

Doğal Üretim

450

Büyük Baş

Üretim: Her zaman kaliteli üretim ve ürün güvencesini ön planda tutuyoruz. Tüm restoranlarımız için bu standartları sağlamak, merkezi üretim standartlarını gerektirir. Bu nedenle, halihazırda kullandığımız üretim tesisi 2020 yılında faaliyete geçirilmiştir.

Kurulduğu günden itibaren üretim tesisimizde ulusal ve uluslararası tüm standart prosedürler uygulanmış, ISO, HACCP gibi toplam kalite yönetimi uygulamalarına eksiksiz bir şekilde riayet edilmiştir. Tesisimiz ayrıca Helal sertifikasına sahiptir. Ziraat ve Gıda Mühendislerimiz, besinden ızgaraya kadar olan süreci titizlikle kontrol etmektedir.

Besi

Balıkesir Gönen Sarıca Köyünde 4 dönüm arazi üzerine kurulu besi çiftliğimizde 450 büyükbaş hayvan ile et üretimi gerçekleştirilmektedir. 1500 dönüm arazi varlığımızda, ayçiçeği ve buğday üretiminin yanı sıra, kendi besi çiftliğimiz ve çevre hayvan tedarikçilerimiz için yem üretimini de gerçekleştirmekteyiz. Hayvanlarımızı kendi yetiştirdiğimiz yemlerle beslememiz, lezzet standartlarımızı belirleyen önemli unsurlardan biridir.

2025 yılı içinde yeni çiftliğimizi hizmete açmayı ve ardından çiftliğe entegre bir biyogaz tesisini kurarak yeşil enerji üretimi ve organik sebze seraları oluşturmayı planlıyoruz.

Kurucu Ortak

KALİTE

BELGELERİMİZ

Uluslararası Standartlar